• 0232 290 91 35 [ info@koldayklinik.com ]

  KOLDAY KLİNİK

  Kadın Sağlığı, Doğum ve İnfertilite Klinik

  KLİNİK HABERLER

  HOB CLUB Ailesi olarak onu ve ailesini tebrik ediyoruz.

   Göbek Adı Alex

   

  Fenerbahçe-Benfica maçının olduğu 2 Mayıs Perşembe günü İzmir’de dünyaya gelen Doruk Bebeğin koyu Fenerbahçeli anne ve babası takımlarına uğur getirmesi için bebeklerine Fenerbahçe forması giydirdi. Göbek adı Alex olan Doruk Bebek, doğum yaptığı Universal Ege Sağlık Hastanesi’nin maskotu oldu.

   

  Avrupa Ligi yarı final rövanş maçının olduğu 2 Mayıs’ta tüm Fenerbahçeliler gibi Doğan Ailesi de takımlarına destek olmak istediler. Maç günü doğum sancıları başlayan Birgün-Hakan Doğan, doğacak bebeğinin giyeceği ilk kıyafetlerini takımına uğur getirmesi için Fenerbahçe forması olarak hazırladı.

   

  3210 gram ağırlığında ve sağlıklı olan Doruk Bebek, Universal Ege Sağlık Hastanesi’nde Op.Dr.Kahraman Kolday tarafından normal doğumla dünyaya getirildi. Aynı günde 2 heyecanı birden yaşan Doğan Ailesi’nin ziyaretçilerinin maskotu olan Doruk Bebeğe göbek adı olarak da Fenerbahçenin efsanevi oyuncusu Alex adı verildi.

   

  Karşılaşma sonrasında mağlubiyet yaşansa da takımlarına yürekten destek veren Birgün-Hakan Doğan çifti “Dünyadaki en özel anımızı bile takımımızı destekleyecek kadar yürekten seviyoruz. Bu sefer mağlubiyet yaşasak da, çok mutlu ve heyecanlı bir gün geçirdik” dedi.

   

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Kahraman Kolday da, doğum yaptırdığı bebek ve anne-babalarının üye olduğu “Hero Of the Babies” yani  ‘Kahraman Bebekler Kulübü” anlamına gelen HOB Club üyelerinin fotoğraflarını paylaştığı kişisel Facebook sayfasında “Büyük Fenerli, bu özel günde epidural normal doğumla HOB Club’ımıza katıldı. Göbek adı Alex” şeklinde bir notla paylaştı.

  • Dr. Kahraman KOLDAY
   Jinekolog - Operatör

   Dr. Kahraman KOLDAY

  Tüm Hakkı Saklıdır © 2015 - Kolday Klinik | Kadın Sağlığı, Doğum ve İnfertilite Klinik
  Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu